Strona główna    TOP 25    Regulamin    Pomoc    Kontakt   

Login


Hasło

Zapomniałem hasła

Za darmo

Darmowe blogi

Darmowe fora

Darmowe księgi

Darmowe liczniki

Wymiana bannerów

Skróć adres

Wymiana linków

Szablony stron

Gry online

Regulamin systemu wymiany linków tekstowych.

1. Korzystanie z serwisu www.linki.fory.pl jest całkowicie darmowe.

2. Użytkownicy serwisu poprzez swoją rejestrację w serwisie zobowiązują się do przestrzegania niniejszego regulaminu.

3. Zabrania się dodawania linków oraz stron o tematyce erotycznej, z nielegalnym oprogramowaniem, związanych z hazardem i innych, które są niezgodne z polskim prawem bądź powszechnie przyjętymi dobrymi obyczajami.

4. Linki serwowane przez www.linki.fory.pl muszą być widoczne na stronie internetowej użytkownika.

5. Linki dodawane przez użytkownika powinny być estetyczne i czytelne. Nie powinny być pisane całe z wielkiej litery, oraz nie powinny zawierać znaków specjalnych, takich jak [ | ]@!#$%^&*()_+{}.

6. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wadliwe działanie, bądź błędy w systemie, jednakże zobowiązuje się, że dołoży wszelkiej staranności, aby system działał prawidłowo.

7. W przypadku wykrycia prób oszustwa, jakichkolwiek manipulacji plikami systemu, bądź innych działań niezgodnych z niniejszym regulaminem, administrator zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich dostępnych działań z zamknięciem konta użytkownika oraz jego usunięcie.

8. Pozyskiwanie nowych użytkowników za pomocą Programu Partnerskiego może odbywać się tylko poprzez umieszczenie linka na stronie internetowej użytkownika (w przypadku wykrycia mailingu - konto usera wysyłającego taki mailing będzie usunięte).

9. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo wykorzystania posiadanej bazy adresów e-mail do powiadamiania użytkowników o sprawach dotyczących systemu www.linki.fory.pl, nowościach oraz innych tematach związanych z promocją stron w wyszukiwarkach.

10. Administrator serwisu zobowiązuje się do nieudostępniania posiadanej bazy adresów e-mail użytkowników systemu www.linki.fory.pl osobom trzecim.

11. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie.

 Wymiana linków